Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumPortaliKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Samsung me Android

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Arianit

Arianit


Numri i postimeve : 76
Join date : 16/04/2009

Samsung me Android Empty
MesazhTitulli: Samsung me Android   Samsung me Android Icon_minitimeTue Apr 28, 2009 7:49 pm

Samsung me Android F.0428110509147_mSamsung edhe zyrtarisht ka paralajmëruar I7500 – celularin e parë të vet të bazuar në sistemin operativ Android të kompanisë Google.
Telefoni do të ketë dimensione prej 115 x 56 x 11.9 milimetrash, ekran 3.2 inçësh AMOLED me rezolucion prej 320 x 480 pikselash derisa fotoaparati do të jetë prej pesë megapikselash me auto-fokus.

Pos lidhjeve Wi-Fi, Bluetooth e USB, celulari do të ofrojë 8 GB të hapësirës për ruajtjen e dhënave dhe qasje microSD për kartelat e memories me anë të cilave do të mund të zgjerohet shtesë kapaciteti.

Samsung nuk e ka publikuar çmimin, mirëpo paraqitja e tij në tregun evropian është paralajmëruar për muajin qershor të këtij viti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Samsung me Android
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Samsung - dy herë më shumë laptopë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Ks-forum Centre :: Portal-
Kërce tek: