ForumPortaliKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa përgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Ks-forum Centre

 
Asnjë mesazh i ri

Portal

Ketu duhet te paraqite me aktualet .
2223Tue Apr 28, 2009 7:52 pm
Arianit General Motors shuan modelin Ponitac
Asnjë mesazh i ri

Rregullat e Forumit

Para se me shfletuar forumin ju duhet te ju permbaheni rregullave,ju lutem lexoni rregullat
22Wed Apr 15, 2009 4:32 pm
Getooa-R Si te regjistrohesh ne forum
Asnjë mesazh i ri

Sherbimet Falas dhe Premium

Ktu do te gjinden Oferta e Forumit,Dhe te postohen nga antart tjer,Oferta Falas dhe Premium Oferta..!
66Mon Apr 20, 2009 7:15 pm
Getooa-R Ofert per web
Asnjë mesazh i ri

Request,Answer / Kerkesa,Pyetje,Ndihme

Nese keni ndonje pyetje,ndihm ose qfardo problemi postoni ketu do te mundohemi sa eshte e mundur qe te ju ndihmojm..
11Wed Apr 15, 2009 3:51 pm
Getooa-R Rregullat per kerkesa
.Asnjë mesazh i ri

Problemet e Zgjidhura

00
Asnjë mesazh i ri

Introduce Yourself / Prezentimi ne Forum

Postimin e pare ju duhet ta beni ketu te prezentoheni.Te njihemi me mire me njeri tjetrin...
47Tue Apr 21, 2009 7:59 pm
Getooa-R Arianit Idrizi
Asnjë mesazh i ri

Sondazh

11Sat Apr 18, 2009 3:56 pm
Getooa-R A po ju pelqen templema e re

..::|Applications|::..

 
Asnjë mesazh i ri

Games

Kety mund te postoni dhe te merrni lojra te ndryshme.
1417Wed Apr 22, 2009 2:43 pm
Getooa-R Death Track (Eng/Fra/2009)
Asnjë mesazh i ri

Premium Accounts

12Sat Apr 18, 2009 9:33 am
zero-hack 10 account KosovaBux
Asnjë mesazh i ri

Software

Kety mund te postoni lloje te ndryshme te programeve.
4646Sat Apr 18, 2009 1:55 pm
Getooa-R Acon Digital Media Acoustica Premium v4.1.0 build 386 + Plug-ins Pack
Asnjë mesazh i ri

Security

Anti Virus, Firewall and AntiSpyware
1717Wed Apr 22, 2009 2:38 pm
Getooa-R Spyware Doctor With Antivirus 6.0.1.361 & Genuine Serial
Asnjë mesazh i ri

AIO | Programs

All in One post and get here
88Sat Apr 18, 2009 1:50 pm
Getooa-R Software Pack 2009 - Tiny Version
Asnjë mesazh i ri

E-Books & Tutorials

All about ebooks & hacking videos etc.
33Tue Apr 21, 2009 7:40 pm
Getooa-R Si te vendosim video ne forum
Asnjë mesazh i ri

Crackz & Serialz

All about Crack and Serial keygen etc post here and get it
11Thu Apr 16, 2009 4:09 pm
Getooa-R Orginal serial per NOD32 antivirus

..::|Template & Design|::..

 
Asnjë mesazh i ri

Template

All about template here can get and post
00
Asnjë mesazh i ri

vBulletin Board,CMS,Skins,Products

Ketu mund te gjeni vBulletin Script ,Products,CMPS,Style,Template etj
00
Asnjë mesazh i ri

Icon Packs

00
Asnjë mesazh i ri

Fonts

11Sat Apr 18, 2009 8:52 am
Getooa-R Great Designer Distorted Fonts Collection
Asnjë mesazh i ri

Desing Programs

22Sat Apr 18, 2009 8:50 am
Getooa-R Adobe Photoshop CS4 Extended +Portable+8 BEST Plugins+64 Bit
Asnjë mesazh i ri

Wallpapers

ketu mund te gjeni dhe te postoni foto te ndryshme
77Wed Apr 22, 2009 8:00 pm
Arianit nice image

Chat Programs|::..

 
Asnjë mesazh i ri

Yahoo Messenger

All about Yahoo Messenger
00
Asnjë mesazh i ri

MSN Messenger

All about Messenger
11Sat Apr 18, 2009 6:20 pm
Getooa-R msn  messenger 9.0

..::| Entertaiment|::..

 
Asnjë mesazh i ri

English Movies

Ne ket Teme mund te merrni Filmat e ri Qe sapo dalin ne shitje ketu do ti gjeni.
66Sun May 10, 2009 10:22 am
Getooa-R saaaaaaaaa
Asnjë mesazh i ri

Albanian Movies

Ktu mund te merrni filma shqip dhe te postoni.
22Tue Apr 14, 2009 8:03 pm
Getooa-R Tokë e përgjakur
Asnjë mesazh i ri

Albanian Music

Ketu mund te postoni dhe te merrni Muzika Shqip,.
1010Wed Apr 22, 2009 3:00 pm
Arianit NRG BAND  -  nina
Asnjë mesazh i ri

English Music

Ketu mund te postoni dhe te merrni Muzika Anglisht etj.
2526Sun Apr 26, 2009 10:49 am
Getooa-R Flo rida feat keisha -right down
Asnjë mesazh i ri

Humor

Kety mund te postoni humor te ndryshem.
1114Thu Apr 23, 2009 5:57 pm
Arianit Njihere 2 pijana
Asnjë mesazh i ri

Sport

Kety mund te postoni gjithçka per sportin .
4647Fri Apr 24, 2009 5:41 pm
Arianit Sampdoria në finale të Coppa Italia
Asnjë mesazh i ri

VIP

Kety mund te postoni me te rejat per VIP.
2828Thu Apr 23, 2009 5:49 pm
Arianit Adela : Kam vuajtur shumë

::|Operating System (OS)|::..

 
Asnjë mesazh i ri

MS Windows

All about windows here
22Wed Apr 22, 2009 2:40 pm
Getooa-R Microsoft Windows Vista ULTIMATE x86 SP1 Integrated March 2009 OEM DVD-BIE
Asnjë mesazh i ri

Unix / Linux

All about Linux Unix
00
Asnjë mesazh i ri

Symbian OS

All about Symbian OS
00
Asnjë mesazh i ri

DRIVER

Ketu Posto dhe merrni driver te ndryshem per Pc tuaj te gjitha falas
11Mon Apr 13, 2009 9:47 pm
Getooa-R 150.000 Universal Drivers 2009 (High Compress - Only 100MB)

Tema te ndryshme

 
Asnjë mesazh i ri

Bisede e Lire

Ne ket Teme mundeni me shpreh mendimin tuaj per qka do qoft kuptohet pa fjale banale pra ejani edhe ju merrni pjese ne ket Teme
25Wed Apr 22, 2009 8:00 pm
Getooa-R A po ju pelqen forumi
Asnjë mesazh i ri

Feja Islame

Ketu mund te postoni tema ndryshme qe ben pjese rreth fejes Islame apo muslimane poashtu edhe mund merrni filma ligjerata etj.
22Thu Apr 23, 2009 5:05 pm
Arianit Shtyllat e Fesë Islame
Asnjë mesazh i ri

Lifestyle & Shëndetësi

Ketu mund te postoni gjithqka per Lifestyle dhe Shëndetësi
88Tue Apr 28, 2009 7:55 pm
Arianit Njohja e rreziqeve nga kanceri i gjirit

Shporta

 
Asnjë mesazh i ri

Recycle Bin/Shporta

Kety do te jene te gjitha postet e vjetra .
00
Indeksi Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 296 artikuj
Forumi ka 22 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri OIK0MIO
10 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 10 vizitorë
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 135 më Tue Aug 13, 2019 8:22 am

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Moderators ][ V.I.P ][ Friends ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur