Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumPortaliKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 KHG rrëzon faqen e Nemanja Vidiqit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Arianit

Arianit


Numri i postimeve : 76
Join date : 16/04/2009

KHG rrëzon faqen e Nemanja Vidiqit Empty
MesazhTitulli: KHG rrëzon faqen e Nemanja Vidiqit   KHG rrëzon faqen e Nemanja Vidiqit Icon_minitimeFri Apr 24, 2009 5:45 pm

KHG rrëzon faqen e Nemanja Vidiqit F.0424153453775_mFaqja zyrtare e internetit të futbollistit serb të ekipit anglez, Manchester United, është bërë shënjestër e hakerëve të “Kosova Hackers Group”.
"KHG" përveç sloganeve me mbishkrimin "United States of Albania" në ueb-faqen e Vidiqit ka lënë edhe porosinë "Liverpool Champion" dhe “Viva Republic of Kosova”.

KHG vitin e kaluar ka rrëzuar edhe faqet e dy tenisteve serbe, Jelena Jankoviq e Ana Ivanoviq, si dhe një numër faqesh tjera të institucioneve serbe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
KHG rrëzon faqen e Nemanja Vidiqit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Ks-forum Centre :: Portal-
Kërce tek: