Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumPortaliKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Toshiba netbook NB200 Për tregun evropian

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Arianit

Arianit


Numri i postimeve : 76
Join date : 16/04/2009

Toshiba netbook NB200 Për tregun evropian Empty
MesazhTitulli: Toshiba netbook NB200 Për tregun evropian   Toshiba netbook NB200 Për tregun evropian Icon_minitimeThu Apr 23, 2009 5:33 pm

Toshiba netbook NB200 Për tregun evropian F.0423114843112_mNetbooku NB200 i kompanisë Toshiba i dedikuar për tregun evropian sjell me vete ekranin me diagonale prej dhjetë inçësh, procesorin Atom N280 dhe baterinë prej nëntë orësh punë.
Rezolucionin të cilin ekrani i integruar LED me ndriçim të prapavijës shfaq është 1.024 x 600 piksela, derisa për procesor do të mund të zgjidhet në mes të 1.6 GHz Atom N270 nga Intel ose 1.66 GHz N280 po ashtu nga Intel.

Disku vjen me kapacitet prej 160 GB, grafika e integruar është GMA 950, derisa në përzgjidhje është edhe bateria me 3 apo 6 qelia për katër, respektivisht nëntë orë autonomi pune.

Toshiba NB200 do të vjen me katër ngjyra – të bardhë, të zezë, rozë dhe të hirtë.

Në tregun e Evropës ky netbook do të vjen muajin e ardhshëm me çmim bukur të arsyeshëm prej 350 eurosh.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Toshiba netbook NB200 Për tregun evropian
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Jolie humb kontraten me tregun japonez

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Ks-forum Centre :: Portal-
Kërce tek: