ForumPortaliKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Fiton edhe Reali

Shko poshtë 
AutoriMesazh
zero-hack

zero-hack

Numri i postimeve : 67
Join date : 12/04/2009

Fiton edhe Reali Empty
MesazhTitulli: Fiton edhe Reali   Fiton edhe Reali Icon_minitimeSun Apr 19, 2009 11:35 am

Fiton edhe Reali F.0419000409141_m

Kampionët spanjollë kanë shënuar fitore minimale të shtunën mbrëma si mysafirë të Recreativos.

Ndeshja e zhvilluar në stadiumin Nuevo Colombino, ndërmjet Recreativo Huelvas dhe Real Madridit, ka përfunduar me fitoren prej 1-0 të skuadrës së dytë në tabelë në Primera Divisionin spanjoll.

Tre pikë për Los Blancos i siguroi Marcelo në minutat e para të pjesës së dytë (49’).

Me këtë fitore Mbretërit ngushtojnë sërish diferencën në gjashtë pikë ndajt Barcelonës dhe vazhdojnë të jenë pretendentë për titull derisa kjo gjë të jetë pamundur matematikisht.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Fiton edhe Reali
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ..::| Entertaiment|::.. :: Sport-
Kërce tek: