ForumPortaliKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Marcelo: Barca do të humbë nga Reali dhe nga Deportivo

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BlendiI

BlendiI

Numri i postimeve : 55
Join date : 13/04/2009

Marcelo: Barca do të humbë nga Reali dhe nga Deportivo Empty
MesazhTitulli: Marcelo: Barca do të humbë nga Reali dhe nga Deportivo   Marcelo: Barca do të humbë nga Reali dhe nga Deportivo Icon_minitimeSat Apr 18, 2009 10:46 am

Marcelo: Barca do të humbë nga Reali dhe nga Deportivo F.0417093610270_m


Mbrojtësi i Real Madridit, Marcelo, ka parashikuar rënien e Barcelonës nga pozita e parë duke thënë se Blaugranët do të mposhten nga Real Madridi dhe nga Deportivo La Coruna, me ç’rast Mbretërit do ta marrin primatin në La Liga.
“Ne do ta fitojmë La Ligan, sepse nëse ekziston një skuadër e cila di si t’i rikuperojë pikët, i tillë është pikërisht Real Madridi”.

“Unë besoj se ne do t’i fitojmë të gjitha ndeshjet, përveç në Sanchez Pizjuan, ku do të barazojmë kundër Sevillas. Kam respekt për të gjithë rivalët tanë, mirëpo ne nuk mund të lejojmë që të humbasim pikë”.

“Barca është një skuadër e madhe, mirëpo ata do të jenë të fokusuar në Ligën e Kampionëve, dhe mendoj se edhe ata do të barazojnë kundër Sevillas në Camp Nou, si edhe kundër Valencias në Mestalla”.

“Ndërsa do të humbin kundër nesh (në Bernabeu) dhe kundër Deportivo La Coruna (në Riazor), dhe sipas kalkulimeve të mia, ne do të përfundojmë në vendin e parë me 91 pikë, ndërsa Barcelona në të dytin me 89 pikë”, ka thënë Marcelo për AS
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Marcelo: Barca do të humbë nga Reali dhe nga Deportivo
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ..::| Entertaiment|::.. :: Sport-
Kërce tek: