ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Video Clip

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Getooa-R
Admin
avatar

Numri i postimeve : 99
Join date : 11/04/2009

MesazhTitulli: Video Clip   Sat Apr 18, 2009 5:24 pm

Ks-forum ju mundeson qe te kerkoni video clip nga ne. Duhet te dergoni fotot tuaj te cilat doni ti vendosni ne video clip .Pastaj cilen kenge po doni me leshue ne clip . Ja nje shembullNe qoft se doni me be video sikurs kete video qe ja kom ba gentes .Vetem tregoni. Very Happy

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ks-forum.albanianforum.net
 
Video Clip
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Libi: Vritet Muamar Gedafi (video)
» Ahmeti: Muhamet Krasniqi me tha “na nxirr nga këtu se u dogjëm të gjallë” (Video)
» Ja kush është Lavdrim Muhaxheri (Foto/Video)
» Pranvera, Arbenit: Bëhu burrë dhe kthema Erionin
» Gjergj Dedaj akuzon Hashim Thacin per arrestim dhe tortur ne kohen e luftës(video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Ks-forum Centre :: Sherbimet Falas dhe Premium-
Kërce tek: