ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te vendosim video ne forum

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Getooa-R
Admin
avatar

Numri i postimeve : 99
Join date : 11/04/2009

MesazhTitulli: Si te vendosim video ne forum   Tue Apr 21, 2009 7:40 pm

Fillimishe merreni url e kanges: si ne foto

Pastaj e vendoseni url ne vendi e treguar ne foto:


Ne qoft se keni ndonje problem per te vendos video ,kontak: getooar@gmail.com

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ks-forum.albanianforum.net
 
Si te vendosim video ne forum
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Libi: Vritet Muamar Gedafi (video)
» Ahmeti: Muhamet Krasniqi me tha “na nxirr nga këtu se u dogjëm të gjallë” (Video)
» Skandal: Të rinjtë kolumbianë, “aventura” seksuale me gomerë (Video)
» Ja kush është Lavdrim Muhaxheri (Foto/Video)
» Pranvera, Arbenit: Bëhu burrë dhe kthema Erionin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ..::|Applications|::.. :: E-Books & Tutorials-
Kërce tek: