ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Matthew Perry i varur nga video-lojrat

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
BlendiI

avatar

Numri i postimeve : 55
Join date : 13/04/2009

MesazhTitulli: Matthew Perry i varur nga video-lojrat   Sat Apr 18, 2009 3:41 pmIsh-aktori i serialit "Friends", komiku Matthew Perry është detyruar të kërkojë ndihmë mjekësore pasi e ka dëmtuar dorën duke luajtur video-lojëra.
Aktori pranon se kalon ditë të tëra i ngjitur për ekrani duke luajtur lojëra të ndryshme, me ç’rast shpesh i lëndon muskujt dhe tendinët.

“Luaj shumë video-lojëra. Kështu që shpesh më ndodh që të shkoj te mjeku i duarve”, ka treguar aktori
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Matthew Perry i varur nga video-lojrat
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Libi: Vritet Muamar Gedafi (video)
» Ahmeti: Muhamet Krasniqi me tha “na nxirr nga këtu se u dogjëm të gjallë” (Video)
» Ja kush është Lavdrim Muhaxheri (Foto/Video)
» Pranvera, Arbenit: Bëhu burrë dhe kthema Erionin
» Gjergj Dedaj akuzon Hashim Thacin per arrestim dhe tortur ne kohen e luftës(video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ..::| Entertaiment|::.. :: VIP-
Kërce tek: