ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Perry: Nuk e kam shoqe të ngushtë Rihannan

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Getooa-R
Admin
avatar

Numri i postimeve : 99
Join date : 11/04/2009

MesazhTitulli: Perry: Nuk e kam shoqe të ngushtë Rihannan   Mon Apr 13, 2009 9:53 pmKaty Perry ka mohuar spekulimet se ajo dhe Rihanna janë shoqe shumë të mira duke thënë se ajo është shoqëruar vetëm dy herë me yllin e muzikës pop.

Pas telasheve të Rihannas me Chris Brown, shtypi britanik ka shkruar se ajo është bërë mike e ngushtë me hitbërësen e këngës “I Kissed a Girl”, mirëpo Perry pohon se gjërat janë ekzagjeruar nga shtypi.

“Kemi qëndruar bashkë nja dy herë... Kuptohet që e konsideroj i shoqe, mirëpo jo në atë mënyrë si është përshkruar në shtyp”, ka thënë Perry për “MTV News”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ks-forum.albanianforum.net
 
Perry: Nuk e kam shoqe të ngushtë Rihannan
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Interviste/ Iliriana Sulkuqi: Si lashë pianon, për “ëndrrën në sirtar”, Shkollën e Bashkuar/nga Albert ZHOLI

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ..::| Entertaiment|::.. :: VIP-
Kërce tek: