ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te regjistrohesh ne forum

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Getooa-R
Admin
avatar

Numri i postimeve : 99
Join date : 11/04/2009

MesazhTitulli: Si te regjistrohesh ne forum   Wed Apr 15, 2009 4:32 pm

Medoj se keto foto do te shpjegojne gjithçka.


Pastaj shkoni ne inbox te e-mail tuaj qe jeni rregjistruar edhe do te shini ni sms i ri nga Ks--forum.tk ku ju duhet te klikoni ni link per te aktivizuar llogarin.


Ne qoft se nuk i kuptoni keto tregoni ne msn : getooar@gmail.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ks-forum.albanianforum.net
 
Si te regjistrohesh ne forum
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Marifetet që përdorin femrat pë të manipuluar meshkujt dhe shenjat e dashurisë
» Early Intervention Program( Nderhyrje e Menjehershme)
» AGIM GASHI - DRIDHE – DRIDHE MOJ KALLASHKË

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Ks-forum Centre :: Rregullat e Forumit-
Kërce tek: