ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Rregullat per kerkesa

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Getooa-R
Admin
Getooa-R

Numri i postimeve : 99
Join date : 11/04/2009

Rregullat per kerkesa Empty
MesazhTitulli: Rregullat per kerkesa   Rregullat per kerkesa Icon_minitimeWed Apr 15, 2009 3:51 pm

Per te bere ni kerkes ne forum filimisht tu te jeni i regjistruar dhe i prezentuar ne forum . Pastaj te jeni i kjart ne kerkesen tuaj mos te perdoreni fjal ofendues. Kjo ishte e tere. Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ks-forum.albanianforum.net
 
Rregullat per kerkesa
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Ks-forum Centre :: Request,Answer / Kerkesa,Pyetje,Ndihme-
Kërce tek: