ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Microsoft SideWinder X3

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Getooa-R
Admin
Getooa-R

Numri i postimeve : 99
Join date : 11/04/2009

Microsoft SideWinder X3 Empty
MesazhTitulli: Microsoft SideWinder X3   Microsoft SideWinder X3 Icon_minitimeWed Apr 15, 2009 3:49 pm

Microsoft SideWinder X3 F.0415150028796_m

Microsoft ka njoftuar se në muajin maj do të nxjerrë në treg edhe një 'mouse' nga familja SideWinder- modelin SideWinder X3.

Me një dizajn më pak të kufizuar dhe më dimensione më të vogla nga i mëparshmi, ky është modeli i parë me formë simetrike, i cili iu përshtatet edhe djathtakëve edhe majtakëve.

Hardueri tashmë është i ditur, laseri është me rezolucion 2.000 dpi me mundësi të rregullimit të rezolucionit me ndihmën e tasteve të veçanta.

Përveç performancave të jashtëzakonshme, Microsoft-i ka qenë i kujdesshëm edhe në çmim, i cili është 39.95 dollarë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ks-forum.albanianforum.net
 
Microsoft SideWinder X3
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Ks-forum Centre :: Portal-
Kërce tek: