ForumPortaliKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Office 64-bitësh

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Getooa-R
Admin
Getooa-R

Numri i postimeve : 99
Join date : 11/04/2009

Office 64-bitësh Empty
MesazhTitulli: Office 64-bitësh   Office 64-bitësh Icon_minitimeWed Apr 15, 2009 3:47 pm

Office 64-bitësh F.0415111412602_m

Microsoft ka konfirmuar se versioni i ardhshëm i Office, i cili është duke u zhvilluar me emrin e koduar Office 14 do të vijë me 32 dhe 64 bite.

Ky do të jetë versioni i parë i Office-t, por edhe aplikacioni i parë i Microsoft-it për tregun e gjerë, i cili do të ofrohet në versionin 64-bitësh.

Produktet shërbyese, siç është SQL Server dhe Exchange, tash e një kohë të gjatë janë në dispozicion në versionin 64- bitësh.

Office 14, emri zyrtar i të cilit supozohet të jetë Office 2010, pritet që të dalë në treg në vitin e ardhshëm.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://ks-forum.albanianforum.net
 
Office 64-bitësh
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Ks-forum Centre :: Portal-
Kërce tek: