ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Dergo sms falas

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Getooa-R
Admin
Getooa-R

Numri i postimeve : 99
Join date : 11/04/2009

Dergo sms falas Empty
MesazhTitulli: Dergo sms falas   Dergo sms falas Icon_minitimeWed Apr 15, 2009 3:46 pm

Dergo SMS Ne te gjitha Numrat - 044 , 049 , 063 , 064 , 065
Si dhe Jasht Kosoves Ne : Gjermoni , Angli , Suedi , Nervegji , USA , Etj

http://www.mitrozone.tk/ cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ks-forum.albanianforum.net
 
Dergo sms falas
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Ks-forum Centre :: Sherbimet Falas dhe Premium-
Kërce tek: