ForumPortaliKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Carrick kërkon qëndrimin e Tevez

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Arianit

Arianit

Numri i postimeve : 76
Join date : 16/04/2009

Carrick kërkon qëndrimin e Tevez Empty
MesazhTitulli: Carrick kërkon qëndrimin e Tevez   Carrick kërkon qëndrimin e Tevez Icon_minitimeFri Apr 24, 2009 5:35 pm

Carrick kërkon qëndrimin e Tevez 78tevezDM0405_468x618 Michael Carrick ka kërkuar nga bashkëlojtari i tij te Manchester Unitedi, Carlos Tevez, që të mos largohet nga skuadra në fund të këtij sezoni.
“Ne dëshirojmë që ai të qëndrojë. Carlos është një lojtar klasi. Ai ka shënuar disa gola shumë të rëndësishëm për skuadrën në vitet e fundit”. “Ne kemi një skuadër të klasit botëror, kemi lojtarët të klasit botëror dhe Carlos është njëri nga ata”. “Ne dëshirojmë që të përparojmë vazhdimisht si skuadër dhe si ekip, prandaj dëshirojmë t’i mbajmë lojtarët më të mirë këtu”, është cituar Carrick nga “The Sun”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Carrick kërkon qëndrimin e Tevez
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ..::| Entertaiment|::.. :: Sport-
Kërce tek: