ForumPortaliKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Zyrtare : Inter shfuqizon kontratën e Adrianos

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Arianit

Arianit

Numri i postimeve : 76
Join date : 16/04/2009

Zyrtare : Inter shfuqizon kontratën e Adrianos Empty
MesazhTitulli: Zyrtare : Inter shfuqizon kontratën e Adrianos   Zyrtare : Inter shfuqizon kontratën e Adrianos Icon_minitimeFri Apr 24, 2009 5:33 pm

Zyrtare : Inter shfuqizon kontratën e Adrianos Adriano-mourinho Interi dhe Adriano janë 'shkurorëzuar', pasi që edhe klubi edhe lojtari janë pranuar në mënyrë reciproke që të shfuqizohet kontrata e tij.
Fabulës së brazilianit dhe Interit i ka ardhur fundi zyrtarisht dhe tani Adriano është i lirë për të gjetur një skuadër të re. “FC Internazionale njofton se kontrata e Adriano Leite Ribeiro është shfuqizuar me efekt që nga 1 prilli 2009. Një përqafim për Adrianon për tetë vitet e kaluar tek Inter dhe për 74 golat e shënuar”, janë disa fragmente të deklaratës zyrtare të klubit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Zyrtare : Inter shfuqizon kontratën e Adrianos
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ..::| Entertaiment|::.. :: Sport-
Kërce tek: