ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Adela : Kam vuajtur shumë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Arianit

avatar

Numri i postimeve : 76
Join date : 16/04/2009

MesazhTitulli: Adela : Kam vuajtur shumë   Thu Apr 23, 2009 5:49 pm

Anëtarja më e përfolur e edicionit të sivjetmë të shout real "Big Brother", Adelajda, i ka thënë Qetësorit se ajo ka vuajtur shumë duke u munduar t’i ndryshonte gjërat në jetën e saj dhe personat përreth.
“Ndonjëherë më vjen keq për veten, sepse jam rritur përpara kohe!”, ka thënë Adelajda duke shtuar se kjo kishte edhe të mirat e veta.

Adela ka thënë se po të ishin jashtë do t’u tregonte shumë gjëra dhe vetëm atëherë ata do ta kuptonin tamam, njëherë e mirë dhe do t’i thoshin se nuk kishte pasur faj.

“Unë kam vuajtur gjithë ato vite, jam lodhur, jam përpjekur t’i ndryshoj gjërat. Kam vuajtur vërtet!”, ka shtuar ajo.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Adela : Kam vuajtur shumë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Anë të mira dhe më shumë pasoja negative
» Besi Bekteshi: Falja nuk është kulturë e demokracisë shqiptare, por standard që nuk do ta plotësojmë edhe për shumë vite
» Kush Tradhëton më shumë Femra apo Mashkulli ?
» FJALIMI i Azem Hajdarit në vitin 1992: Unë di shumë, ndaj duhet të zhdukem. Jam viktimë e kësaj diktature të re
» Drita Fejza:DITA MË ËSHTË PAK NATA SHUM E GJATË...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ..::| Entertaiment|::.. :: VIP-
Kërce tek: