ForumPortaliKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Scherzinger shton në peshë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Arianit

Arianit

Numri i postimeve : 76
Join date : 16/04/2009

Scherzinger shton në peshë Empty
MesazhTitulli: Scherzinger shton në peshë   Scherzinger shton në peshë Icon_minitimeThu Apr 23, 2009 5:44 pm

Scherzinger shton në peshë F.0423135115498_mAnëtarja e grupit Pussycat Dolls, Nicole Scherzinger, mendon se ajo është e shëndoshë.
Këngëtarja, e cila është në lidhje me ngasësin britanik dhe kampionin e Formula 1, Lewis Hamilton, thotë se ajo ka shtuar në peshë që kur është rikthyer nga turneu i lodhshëm.

“Kam shtuar shumë peshë gjatë disa javëve të fundit, pasi kur ishim në turne në Evropë dhe bënim shou nga dy-tre orë çdo natë, është e pashmangshme të humbasësh në peshë”, ka thënë Scherzinger.

“Por tash jam sërish në shtëpi dhe ha në të gjitha restorantet e mia favorite çdo natë, e kam mbushur fytyrën. Është vërtet kënaqësi. Më pëlqen ushqimi amerikan”, ka shtuar bukuroshja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Scherzinger shton në peshë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ..::| Entertaiment|::.. :: VIP-
Kërce tek: