ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 LG Viewty Smart vetëm për adhuruesit e flaktë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Arianit

Arianit

Numri i postimeve : 76
Join date : 16/04/2009

LG Viewty Smart vetëm për adhuruesit e flaktë Empty
MesazhTitulli: LG Viewty Smart vetëm për adhuruesit e flaktë   LG Viewty Smart vetëm për adhuruesit e flaktë Icon_minitimeThu Apr 23, 2009 5:29 pm

Adhuruesit e telefonave celularë të kompanisë LG do të mbesin gojëhapur nga modeli më i ri Viewty Smart (LG GC900), i cili është paraqitur gjatë këtyre ditëve.
Bëhet fjalë për një model i cili ka specifika të shkëlqyera. Ka ekran TFT prej tre inçësh me rezolucion 800 x 480 piksela, fotoaparat prej tetë megapikselash me autofokus, lidhje Quad band GSM e HSDPA, GPS...

Telefoni është i pajisur me pamjen S-Class Touch, përmban Wi-Fi e Bluetooth 2.0, mund të riprodhoj dosje audio si dhe video formatet DivX, MPEG4 e XviD.
LG Viewty Smart vetëm për adhuruesit e flaktë LgviewtyaMemoria prej 1.5 gigabajtësh do të duhej të kënaqë shumicën e përdoruesve, e ata të cilët kjo iu duket pak mund ta zgjerojnë me anë të lidhjes për kartelat e memories microSDHC.

Telefoni do të gjendet në shitje nga muaji maj, e çmimi ende nuk është bërë i njohur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
LG Viewty Smart vetëm për adhuruesit e flaktë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Ks-forum Centre :: Portal-
Kërce tek: