ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dunst në dyshim për "Spiderman 4"

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Arianit

avatar

Numri i postimeve : 76
Join date : 16/04/2009

MesazhTitulli: Dunst në dyshim për "Spiderman 4"   Thu Apr 23, 2009 3:46 pm

Filmi "Spider-Man" ndoshta do t’i kthehet aksionit pa femrën kryesore të filmit, Kirsten Dunst.
Producentët e filmit janë duke u munduar ta bindin aktoren që të nënshkruajë për vazhdimin e katërt të hit-filmit për superheroin: ‘Njeriun Marimangë’.

26-vjeçarja ka luajtur në të tre filmat paraprakë të “Spider-Man”, në rolin e Mary Jane Watson, krahas aktorit kryesor Tobey Maguire.

Mirëpo, derisa Maguire ka konfirmuar paraqitjen e tij edhe në vazhdimin e katërt dhe të pestë të filmit, Dunst është ende e dyshimtë për t’iu bashkëngjitur trupës së aktorëve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Dunst në dyshim për "Spiderman 4"
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Adelina Dardha: Poezi " E ëmbla ime nënë" Gezuar nënë diten e lindjes sot me 14 Shkurt. Me mall të puth.
» Shaban Cakolli:Aksion humanitar i "Im- Zeichen- der-Liebe" dhe "Dibranit-transport" për invalidët e luftës së Kosovës
» Në Filadelfia u promovua libri "Përjetë me ty" i autorit Ivzi Çipuri (1)
» Iren Papas: NË KUVENDIM ME MITET (Prof. Dr.ADRIATIK KALLULLI mbi librin e Irena Gjonit "Marredhenie te miteve dhe kuiteve te Bregdetit ...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ..::| Entertaiment|::.. :: VIP-
Kërce tek: