ForumPortaliKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Casillas : Pepe turpëroi fanellën e Realit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Arianit

Arianit

Numri i postimeve : 76
Join date : 16/04/2009

Casillas : Pepe turpëroi fanellën e Realit Empty
MesazhTitulli: Casillas : Pepe turpëroi fanellën e Realit   Casillas : Pepe turpëroi fanellën e Realit Icon_minitimeThu Apr 23, 2009 3:28 pm

Casillas : Pepe turpëroi fanellën e Realit Iker-casillas4 Portieri i Real Madridit, Iker Casillas, ka shprehur pakënaqësinë e tij për sjelljen e mbrojtësit Pepe në ndeshjen e të martës mbrëma kundër Getafes.
Pepe bëri një veprim të pahijshëm kundër lojtarit të Getafes, Javier Casquero, me ç’rast veprimi i tij përpos kartonit të kuq i kushtoi Realit edhe me penallti, të cilën e mbrojti ‘i shenjti’ Iker. “Nuk mund të bësh gjëra të tilla derisa e mban fanellën e Real Madridit”. “Ne mund të luajmë mirë ose keq, mirëpo Madridi do të ketë gjithmonë diçka të madhe: simbolin dallues të këtij klubi. Kjo shenjë gjithmonë ofron nder dhe krenari për secilin tifoz të Realit”, ka thënë portieri spanjoll.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Casillas : Pepe turpëroi fanellën e Realit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ..::| Entertaiment|::.. :: Sport-
Kërce tek: