ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Arshavin thotë se golat e shënuar ishin fat

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Arianit

avatar

Numri i postimeve : 76
Join date : 16/04/2009

MesazhTitulli: Arshavin thotë se golat e shënuar ishin fat   Thu Apr 23, 2009 3:26 pm

Mesfushori rus Andrei Arshavin thotë se katër golat e tij të shënuar për Arsenalin në përballje me Liverpoolin ishin që të gjitha të shënuara me fat.
“Ndonjëherë thjesht ndodh që çdo goditje fluturon në rrjet. Në karrierën time kam shënuar dy hat-trick por kurrë nuk kisha shënuar katër gola. Ndjehem mirë, por i zhgënjyer që nuk arritëm të marrin rezultatin që dëshiruam”, ka thënë Arshavin.“Të dy ekipet kërkonin fitoren. Ishte një ndeshje e pabesueshme. Ne dëshirojmë të fitojmë çdo ndeshje dhe të jemi sa më lartë në tabelë dhe jo në pozitën e katërt”, ka shtuar mes tjerash rusi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Arshavin thotë se golat e shënuar ishin fat
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dokumentare: Ja kush ishin 119 themeluesit e Lidhjes Demokratike të Kosovës më 23 dhjetor 1989
» Bajram (Gjergj) Kabashi: Kush po përgojon e kush po e thotë të vërtetën!?
» Nafi Çegrani: Demant kundër ''komentit'' të një spiuni të fshehur
» Shkrime të Baki Ymerit
» Fahri Musliu thotë se nuk është babai i Aleksandar Vucic

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ..::| Entertaiment|::.. :: Sport-
Kërce tek: