ForumPortaliKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Shevchenko dëshiron të shënojë sërish

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Arianit

Arianit

Numri i postimeve : 76
Join date : 16/04/2009

Shevchenko dëshiron të shënojë sërish Empty
MesazhTitulli: Shevchenko dëshiron të shënojë sërish   Shevchenko dëshiron të shënojë sërish Icon_minitimeThu Apr 23, 2009 3:25 pm

Shevchenko dëshiron të shënojë sërish Andriy_shevchenko Andriy Shevchenko, ka shënuar dy gola, së bashku me Kaka, derisa Milani shënoi fitore 5-1 në miqësohen e mbrëmshme kundër 11-shes së zgjedhur të ligës së Hungarisë.
Pas ndeshjes, e cila u ndoq nga 40 mijë fansa hungarez, Shevchenko ka deklaruar se ai dëshiron të fillojë të shënojë gola sërish për Milanin.“Të shënoj gola sërish do të jetë një gjë e bukur, por për të shënuar duhet të jesh në fushë. Të qenit shënuesi i dytë më i mirë në historinë e këtij klubi të mrekullueshëm është gjë fantastike. Gjithmonë kam dashur ta arrij këtë, por frika më e madhe është se nuk do të kem rast të luftoj për rekord tjetër”, ka thënë ukrainasi.Në listën e golashënuesve në ndeshjen e mbrëmshme u shënua edhe Ronaldinho, i cili shënoi nga penaltia, derisa në ndeshje gjatë 90 minutave u angazhuan edhe nënshkrimet e muajit janar, Felipe Mattioni dhe Thiago Silva.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shevchenko dëshiron të shënojë sërish
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ..::| Entertaiment|::.. :: Sport-
Kërce tek: