ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ferguson : Scholes është lojtar perfekt

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Arianit

avatar

Numri i postimeve : 76
Join date : 16/04/2009

MesazhTitulli: Ferguson : Scholes është lojtar perfekt   Thu Apr 23, 2009 3:23 pm

Pas fitores së mbrëmshme ndaj Portsmouth, menaxheri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, ka lavdëruar mesfushorin Paul Scholes si një lojtar "perfekt".
Në paraqitjen e 600-të të tij me United, Scholes asistoi në golin e dytë që u shënua Michael Carrick dhe Ferguson thotë është më se i kënaqur me paraqitjen e tij.“E kam marrë Paul si shembull para të gjithë djelmoshave me të cilët kam punuar. Ai është një shembull i shkëlqyeshëm. Ai kontrollon në mënyrë të përkryer gjithçka, për aq sa unë jam i bindur”, ka thënë Ferguson
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ferguson : Scholes është lojtar perfekt
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dritan Ylli: Është koha të punojmë për Shqipërinë evropiane, zoti Klosi!
» Shyhrete Behluli është sëmur !
» Historia e Prekazit është histori e lavdishme
» Kadri Sherifi:KU ËSHTË ILIRI ?
» (FOTO) A MUND TA BESONI SE KY ËSHTË IBRAHIM RUGOVA?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ..::| Entertaiment|::.. :: Sport-
Kërce tek: