ForumPortaliKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Gerrard : United do të ngecë sërish

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Arianit

Arianit

Numri i postimeve : 76
Join date : 16/04/2009

Gerrard : United do të ngecë sërish Empty
MesazhTitulli: Gerrard : United do të ngecë sërish   Gerrard : United do të ngecë sërish Icon_minitimeThu Apr 23, 2009 3:07 pm

Gerrard : United do të ngecë sërish Steven_gerrard-6667 Kapiteni i Liverpoolit, Steven Gerrard, thotë se Manchester United ka gjasa të ngecë në tentimin për të fituar titullin e këtij sezoni.
“United ka një ekip fantastik dhe duhet të shohim vetëm ecjen e tyre, të shohim nëse do të humbasin pikë. Do të ishte shumë më ndryshe nëse ne do ta kishim humbur ndeshjen (ndaj Arsenalit)”, thotë Gerrard.“Mendoj se një pikë do të thotë shumë. Duhet të presim dhe të shohim sa e madhe do të jetë kjo pikë për ne”.“Tash duhet që United të mposhtet që është shumë e vështirë për t’u bërë, pasi është një ekip i mirë. Ende besoj se do të ketë kthesa në garën për titull dhe do të vazhdojmë të luftojmë”, ka shtuar kapiteni i të kuqve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Gerrard : United do të ngecë sërish
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ..::| Entertaiment|::.. :: Sport-
Kërce tek: