ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Timberlake ne rrugë per Hollywood

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Arianit

avatar

Numri i postimeve : 76
Join date : 16/04/2009

MesazhTitulli: Timberlake ne rrugë per Hollywood   Wed Apr 22, 2009 4:28 pm

Justin Timberlake së shpejti mund të ndryshojë destinacionin e tij. Nga skena e muzikës ai mund të përfundojë në Hollywood, pasi që vetë ka deklaruar se karriera filmike i është dedikuar.


“Aktrimi është gjëja që më së shumti e dua. Jam gjykuar të jem aktor dhe besoj shumë në këtë“, ka deklaruar Timberlake për revistën „Star“.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Timberlake ne rrugë per Hollywood
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Llapi po përmbyllë asfaltimin e rrugëve
» Milazim Maraj: Fëmijët e dëshmorëve në rrugë - turp për shtetin demokratik
» Të dehurit “pushtojnë” rrugët e Londrës
» Daut Rexhepi - Leka: Sensibilizimi i çështjes çame në Maqedoni dhe kërkimi i rrugëve të rikthimit në Çamëri
» Demir Krasniqi:NË RRUGËTIM ME KËNGËN NËPËR DEKADA (EVOLUCION)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ..::| Entertaiment|::.. :: VIP-
Kërce tek: