ForumPortaliKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Paris punon albumin e ri e ndihmuar nga Benji

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Arianit

Arianit

Numri i postimeve : 76
Join date : 16/04/2009

Paris punon albumin e ri e ndihmuar nga Benji Empty
MesazhTitulli: Paris punon albumin e ri e ndihmuar nga Benji   Paris punon albumin e ri e ndihmuar nga Benji Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 4:23 pm

Paris punon albumin e ri e ndihmuar nga Benji ParisPasanikja Paris Hilton (27) ka paralajmëruar albumi të ri.


Për ta bërë këtë gjë ajo është duke punuar me të dashurin e saj Benji Madden (29), i cili është anëtar i bendit “Good Charlotte”. ”Benji dhe unë kohën e fundit po punojmë shumë në album. Ai është duke më ndihmuar në aranzhime dhe tekste të këngëve”, ka bërë të ditur Paris. Ajo nuk ka dhënë ndonjë datë se kur mund të publikohet albumi i saj më i ri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Paris punon albumin e ri e ndihmuar nga Benji
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ..::| Entertaiment|::.. :: VIP-
Kërce tek: