ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Hasa dhe Hysa

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Arianit

Arianit

Numri i postimeve : 76
Join date : 16/04/2009

Hasa dhe Hysa Empty
MesazhTitulli: Hasa dhe Hysa   Hasa dhe Hysa Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 3:45 pm


njeherit ka mbet hasa me husen pa asgje dhe Hasa i thot Huses kam nje plan une de hy de vjedh ti shiqo me ardh dikush bjeri dritares...dhe hyn hasa.. shkojn 5 min vjen Policija dhe ja lidhen duret huses ky sen i bjer dritares dhe bertet LINDI DILLI PERENDOJ HËNA HIK HAS SE TU LUJT NANA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Hasa dhe Hysa
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ..::| Entertaiment|::.. :: Humor-
Kërce tek: