ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 i dashuruari

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Arianit

Arianit

Numri i postimeve : 76
Join date : 16/04/2009

i dashuruari Empty
MesazhTitulli: i dashuruari   i dashuruari Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 3:38 pm

Nje djalosh- student - i afrohet nje koleges ne biblioteke dhe e shiqon thelle qe vajza te reagoje.
Kur vajza e heton se djaloshi pe shiqon pandare- i thote:
-O ti djale mos me shiqo ashtu se zemra ime i takon dikujt tjeter?
-Djaloshi i a kthen: - Ska lidhje, ti ke edhe organe tjera
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Getooa-R
Admin
Getooa-R

Numri i postimeve : 99
Join date : 11/04/2009

i dashuruari Empty
MesazhTitulli: Re: i dashuruari   i dashuruari Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 7:53 pm

hahhahaha ,mir e ka studenti.

_________________
i dashuruari Ubda4374
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ks-forum.albanianforum.net
Arianit

Arianit

Numri i postimeve : 76
Join date : 16/04/2009

i dashuruari Empty
MesazhTitulli: Re: i dashuruari   i dashuruari Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 7:57 pm

jo, po
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
i dashuruari Empty
MesazhTitulli: Re: i dashuruari   i dashuruari Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
i dashuruari
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ..::| Entertaiment|::.. :: Humor-
Kërce tek: