ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 djali dhe baba

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Arianit

avatar

Numri i postimeve : 76
Join date : 16/04/2009

MesazhTitulli: djali dhe baba   Wed Apr 22, 2009 3:21 pm

U kon nji her nji djal edhe i ka pass kejt 1:sha veq ni 5-qe n'muzik edhe ka shku babi vet mi ja kqyr notat kur u kthy n shpi i ka thon djalit: Hajt hajt djali jem kejt 1:sha edhe pot knohet a.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
djali dhe baba
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» A është Aleksandar Vucic djali i Fahri Musliut?
» Mentor Thaqi:GËZUAR DITËLINDJEN BUTRINT, DJALI IM!
» Dëshmorët për Shqipërinë Etnike
» Edison Ypi: Mero Baze do Baba
» Djali i Isa Mustafës, i akuzuar për mashtrim dhe keqpërdorim

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ..::| Entertaiment|::.. :: Humor-
Kërce tek: