ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 kater personat

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Arianit

avatar

Numri i postimeve : 76
Join date : 16/04/2009

MesazhTitulli: kater personat   Wed Apr 22, 2009 3:20 pm

jun kan gjermani amerikani italiani SHQIPETARI dhe shkjau edhe kan pas me udhetu me ballon dhe secili ka pas me gju nga diqka prej ballanit . qohet gjermani e i gjun 300000 euro se thot kena boll euro, amerikani i gjun 1 milion dollarthot edhe na kena boll dollar, qohet italiani dhe i gjun 3 milion lireta se edhe ky thot kena boll pare , qohet shqipetari dhe e gjun shkjaun dhe thot kena boll ksi far berllogu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
kater personat
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Arratiset për herë të tretë nga burgu
» Vera Kurti: E vecanta eshte se se Dan & Lori jane prinderit qe kane: jo nje… as dy …as edhe tre… por kater femije me AUTISM
» DILA GECAJ:KATER LULE TË KËNGËS SHQIPE

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ..::| Entertaiment|::.. :: Humor-
Kërce tek: