ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Higuain : Gjithqka është ende e hapur !

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Arianit

avatar

Numri i postimeve : 76
Join date : 16/04/2009

MesazhTitulli: Higuain : Gjithqka është ende e hapur !   Wed Apr 22, 2009 3:10 pm

Heroi i Real Madridit në takimin e të martës mbrëma kundër Getafes, Gonzalo Higuain, ka deklaruar se gara për titull do të mbetet e hapur deri në fund të Kampionatit.
Higuain shënoi dy herë në ndeshjen e zhvilluar në Bernabeu, mirëpo goli i dytë personal dhe i treti për Madridin, ishte vendimtar për t’ia siguruar tre pikë shumë të rëndësishme kampionit aktual të La Ligas. “Më e rëndësishmja është se ai gol na siguroi që ende të jemi në garën për titull”. “Ne jemi tre pikë prapa liderëve dhe do të presim se çfarë do të bëjnë (kundër Sevillas). Sido që të jetë, ne duhet të jemi të qetë dhe të përgatitemi për ndeshjen e radhës”, ka thënë argjentinasi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Higuain : Gjithqka është ende e hapur !
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Milaim Delija: Letër e hapur Daut Demakut (mbi kuptimin e mendimit pozitiv)
» 28 Nëntori është dita e çlirimit të Shqipërisë
» Çka është Filozofia
» Dritan Ylli: Është koha të punojmë për Shqipërinë evropiane, zoti Klosi!
» Faik Krasniqi:Ribashkimi i Kosovës me Shqipërinë, është një domosdoshmëri!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ..::| Entertaiment|::.. :: Sport-
Kërce tek: