ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Arianit Idrizi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Arianit

avatar

Numri i postimeve : 76
Join date : 16/04/2009

MesazhTitulli: Arianit Idrizi   Tue Apr 21, 2009 4:22 pm

Name : Arianiti
Surname : Idrizi
Sex : Mashku
Age:15
Nickname :Niti
E-mail : niti_x7@live.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Getooa-R
Admin
avatar

Numri i postimeve : 99
Join date : 11/04/2009

MesazhTitulli: Re: Arianit Idrizi   Tue Apr 21, 2009 7:59 pm

Welcome man .Shpresoj se do te kalosh mir me ne Very Happy

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ks-forum.albanianforum.net
 
Arianit Idrizi
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Hajrush Idrizi - D I T A R- LUFTA, O MËSUES, LUFTA!
» Vladimir Bizhga:Donika Gjergj Arianit Komneni Golemi, Skenderbej.
» AGIM GASHI - ANGELA MËRKELIT
» Baki Ymeri: Flora Brovina, Radije Hoxha dhe Albina Idrizi në gjuhën rumune
» Flora Idrizi:Muzgu i mbrëmjes

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Ks-forum Centre :: Introduce Yourself / Prezentimi ne Forum-
Kërce tek: