ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Ofert per web

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Getooa-R
Admin
Getooa-R

Numri i postimeve : 99
Join date : 11/04/2009

Ofert per web Empty
MesazhTitulli: Ofert per web   Ofert per web Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 7:15 pm

Kush don me ja hap ni web duhet minimalisht mi pas 60 poste per me ba kerkes per web ,kurse
kush do me hap forum duhet mi pas ma shum se 100 poste per me ba kerkes. Faleminderit per mirekuptim ,me respekt Getoar Agushi Very Happy

_________________
Ofert per web Ubda4374
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ks-forum.albanianforum.net
 
Ofert per web
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Ks-forum Centre :: Sherbimet Falas dhe Premium-
Kërce tek: