ForumPortaliKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Zanetti: E merituam fitoren

Shko poshtë 
AutoriMesazh
zero-hack

zero-hack

Numri i postimeve : 67
Join date : 12/04/2009

Zanetti: E merituam fitoren Empty
MesazhTitulli: Zanetti: E merituam fitoren   Zanetti: E merituam fitoren Icon_minitimeSun Apr 19, 2009 11:34 am

Zanetti: E merituam fitoren F.0419100901436_m

Në derbin e të shtunës mbrëma, Juventusi dhe Interi janë ndarë baras, ndërsa kapiteni i zikaltërve Javier Zanetti thotë se kampionët merituan të dalin fitues nga kjo përballje.

“Jemi të zhgënjyer me këtë barazim, sepse Interi tregoi superioritetin e vet. Nga ajo që u pa në fushë, ne është dashur të fitojmë”.

“I humbëm dy pikë, megjithatë askush nuk ka shanse që ta ndryshojë faktin se ne do të shpallemi kampionë, nëse vazhdojmë të luajmë mirë në javët e mbetura”, ka thënë kapiteni zikaltër për faqen zyrtare të Interit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Zanetti: E merituam fitoren
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ..::| Entertaiment|::.. :: Sport-
Kërce tek: