ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Drogba: Ende nuk kemi fituar asgjë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
zero-hack

avatar

Numri i postimeve : 67
Join date : 12/04/2009

MesazhTitulli: Drogba: Ende nuk kemi fituar asgjë   Sun Apr 19, 2009 11:33 am



Heroi i Chelseat në gjysmëfinalen e FA Cup, Didier Drogba, është shprehur i ngazëllyer me eliminimin e Arsenalit, por i ka paralajmëruar bashkëlojtarët e tij se ende nuk kanë fituar asgjë.

“Jemi në finale të Kupës FA dhe në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve. Jemi pak mbrapa në Premier League, por ende jemi aty”.

“Megjithatë, do të themi që kemi pasur një sezon të mirë, vetëm atëherë kur të fitojmë diçka, përndryshe të gjitha do të jenë dështim”.

“Është kënaqësi që jemi në finale të FA Cup, por do të jemi të lumtur vetëm atëherë kur ts fitojmë trofeun”, ka thënë sulmuesi nga Bregu i Fildishtë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Drogba: Ende nuk kemi fituar asgjë
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nuk kemi besuar se ekziston një organizim kaq i mirë i FFSHGJ-së dhe i klubeve shqiptare në Gjermani
» “Bezbednosti” (BIA) serb, në mesin e 157 kosovarëve e kërkon ende Tahir Zemën ?!
» Keti Agaj: KE FITUAR
» Ish i dashuri i kërkon ndihmë Jahjagës: Për hir të dashurisë që kemi pasur e luta të më gjejë një punë
» Vazhdon ikja masive e të rinjve (Foto)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ..::| Entertaiment|::.. :: Sport-
Kërce tek: