ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Iniesta i kënaqur me fitoren kundër Getafes

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
zero-hack

avatar

Numri i postimeve : 67
Join date : 12/04/2009

MesazhTitulli: Iniesta i kënaqur me fitoren kundër Getafes   Sun Apr 19, 2009 11:32 amEdhe pse nuk ishte një fitore e tipit të Barcelonës me shumë gola, Blaugranët kanë regjistruar fitoren e radhës në Kampionatin spanjoll duke e mposhtur Getafen me rezultat minimal, ndërsa mesfushori Andres Iniesta e ka konsideruar këtë fitore si më të rëndësishmen e sezonit.

“Në stadiumet e këtilla fitohen kampionatet. Jemi në formë të jashtëzakonshme dhe shpresoj të kemi pikë të mjaftueshme në fund për ta fituar titullin”.

“Kjo ishte një ndeshje mjaft e vështirë, prandaj e kemi bërë një hap përpara. Dëshirojmë që të vazhdojmë me fitore dhe ta mbajmë distancën ndaj Real Madridit”, ka thënë spanjolli pas ndeshjes.

Ndeshjen e radhës Barcelona e zhvillon në Camp Nou kundër Sevillas.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Iniesta i kënaqur me fitoren kundër Getafes
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Xhavit Haliti e Sabri Hamiti kundërshtarë politikë e miq të pandashëm
» Lajme mbi rezultatet e zgjedhjeve:Edhe PD-ja edhe PS-ja kane filluar te festojne fitoren!
» Sinan Kastrati:Për dhe “kundër” Rugovës
» Vaksinë e re kundër gripit të derrave
» Kërcënime terroriste nga flori bruqi, kundër Kryeredaktorit të Revistës Shqiptari‏

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ..::| Entertaiment|::.. :: Sport-
Kërce tek: