ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Perkthime/translate

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Getooa-R
Admin
Getooa-R

Numri i postimeve : 99
Join date : 11/04/2009

Perkthime/translate Empty
MesazhTitulli: Perkthime/translate   Perkthime/translate Icon_minitimeSat Apr 18, 2009 5:39 pm

Ne kete kategori mund te kerkoni perkthime e tekstit nga keto gjuhe :anglish-shqip, german-shqip, italy-shqip etj.
Vetem dergo teksin ne gjuhen perkatese dhe ne do te ja perkthejme ate teks. Very Happy

_________________
Perkthime/translate Ubda4374
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ks-forum.albanianforum.net
 
Perkthime/translate
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Ks-forum Centre :: Sherbimet Falas dhe Premium-
Kërce tek: