ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cohen i kërkon falje Madonës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BlendiI

BlendiI

Numri i postimeve : 55
Join date : 13/04/2009

MesazhTitulli: Cohen i kërkon falje Madonës   Sat Apr 18, 2009 3:44 pm
Komiku Sacha Baron Cohen i ka kërkuar falje Madonnës për përqeshjen që e ka bërë në dëm të saj në filmin e ri "Bruno".
Mësohet se aktori i ka dërguar lule dhe një letër këngëtares për t’i kërkuar falje, në momentin kur ajo po përballet me probleme lidhje me adoptimin e një fëmije nga Malaui.

Filmi “Bruno” flet për një austriak homoseksual i cili dëshiron të arrijë sukses në Hollywood, dhe në një skenë, ai përqesh yjet të cilët adoptojnë fëmijë, duke përmendur emrat e Madonnës dhe Angelina Joliet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Cohen i kërkon falje Madonës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ..::| Entertaiment|::.. :: VIP-
Kërce tek: