ForumPortaliKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Montag dhe Pratt martohen

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BlendiI

BlendiI

Numri i postimeve : 55
Join date : 13/04/2009

Montag dhe Pratt martohen Empty
MesazhTitulli: Montag dhe Pratt martohen   Montag dhe Pratt martohen Icon_minitimeSat Apr 18, 2009 3:42 pm

Montag dhe Pratt martohen F.0418120240410_m]


Yjet e serialit "The Hills", Heidi Montag dhe Spencer Pratt, i kanë përshpejtuar planet e martesës dhe pritet që ta kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë vikend.
Çifti ka realizuar një ceremoni premtimi në Meksikë vitin e kaluar, mirëpo nuk e kishin bërë ligjësuar martesën e tyre. Por tani ata janë të gatshëm për këtë gjë.

Sipas TMZ.com, Montag do të bëhet Zonja Pratt të shtunën, me një ceremoni të vogël në Beverly Hills.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Montag dhe Pratt martohen
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ..::| Entertaiment|::.. :: VIP-
Kërce tek: