ForumPortaliKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Adebayor vjen te Milan nëse largohet Kaka

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BlendiI

BlendiI

Numri i postimeve : 55
Join date : 13/04/2009

Adebayor vjen te Milan nëse largohet Kaka Empty
MesazhTitulli: Adebayor vjen te Milan nëse largohet Kaka   Adebayor vjen te Milan nëse largohet Kaka Icon_minitimeSat Apr 18, 2009 10:54 am

Adebayor vjen te Milan nëse largohet Kaka F.0417092145333_m


Përkundër çmimit të lartë, sulmuesi i Arsenalit, Emmanuel Adebayor, vazhdon të mbetet në planet e presidentit të Milanit, Silvio Berlusconi.
“The Daily Mail” njofton se nëse Rossonerët e shesin superyllin e tyre, Ricardo Kaka, ata do të shfrytëzojnë një pjesë të parave për ta transferuar në San Siro sulmuesin nga Togo, për të cilin Arsenali fillimisht kërkon 35 milionë funte.

Kaka është i kërkuar nga Real Madridi, Chelsea dhe Manchester City, të cilët janë të gatshëm të ofrojnë shuma marramendëse për ta transferuar brazilianin. Ndërsa me ardhjen e Florentino Perezit në krye të Realit, braziliani sipas të gjitha gjasave do ta veshë fanellën e Lso Blancos.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Adebayor vjen te Milan nëse largohet Kaka
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ..::| Entertaiment|::.. :: Sport-
Kërce tek: