ForumPortaliKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Ancelotti i premtohet Chelsit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BlendiI

BlendiI

Numri i postimeve : 55
Join date : 13/04/2009

Ancelotti i premtohet Chelsit Empty
MesazhTitulli: Ancelotti i premtohet Chelsit   Ancelotti i premtohet Chelsit Icon_minitimeSat Apr 18, 2009 10:44 am

Ancelotti i premtohet Chelsit F.0417132619833_m


Sipas Telegrafit britanik, Carlo Ancelotti është pajtuar ta merr postin e trajnerit të Chelseat nga sezoni i ardhshëm.
I njëjti burim njofton se menaxheri i Rossonerëve në fund të sezonit do t’i ndajë hesapet me Milanin dhe do të orientohet për në Stamford Bridge ku do të nënshkruajë një kontratë trevjeçare.

Si pjesë e marrëveshjes, mësohet se pronari i Bluve, Roman Abramovich, i ka premtuar Ancelottit së paku 50 milionë funte për të blerë lojtarë të rinj në sezonin e ardhshëm.

Në shënjestër të Ancelottit dhe Chelseat janë sulmuesi i Arsenalit, Emmanuel Adebayor, anësori i CSKA Moskës, Yuri Zhirkov, si edhe sulmuesi i Manchester Unitedit, Carlos Tevez.

Në ndërkohë, pritet largimi i dyshes franceze, Florent Malouda dhe Nicolas Anelka, si edhe portugezi Deco
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Getooa-R
Admin
Getooa-R

Numri i postimeve : 99
Join date : 11/04/2009

Ancelotti i premtohet Chelsit Empty
MesazhTitulli: Re: Ancelotti i premtohet Chelsit   Ancelotti i premtohet Chelsit Icon_minitimeSat Apr 18, 2009 2:00 pm

ishalla largohet sa ma shpejt se na myti ne milano

_________________
Ancelotti i premtohet Chelsit Ubda4374
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://ks-forum.albanianforum.net
 
Ancelotti i premtohet Chelsit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ..::| Entertaiment|::.. :: Sport-
Kërce tek: