ForumPortaliKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Pink pëlqen adrenalinën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BlendiI

BlendiI

Numri i postimeve : 55
Join date : 13/04/2009

Pink pëlqen adrenalinën Empty
MesazhTitulli: Pink pëlqen adrenalinën   Pink pëlqen adrenalinën Icon_minitimeSat Apr 18, 2009 9:02 am

Pink pëlqen adrenalinën F.0415201121314_m

Pink i është rikthyer befas veseve edhe më kontroverse dhe tash shfrytëzon sportet ekstreme për të plotësuar kënaqësitë e saj.
Krijuesja e hitit “Trouble”, e cila së fundi riktheu lidhjen e saj me ish-burrin Carey Hart, ka harxhuar mijëra dollarë në pajisje për obsesionin e saj të ri dhe ka kuptuar se sa më i rrezikshëm është sporti, aq më shumë e pëlqen atë.

“Bëj trapez, rrotulloj motoçikletat, bëj kërcime të rrezikshme, zhytje me ski. Bëj gjithçka vetëm të shkundem. Më pëlqen. Më pëlqen adrenalina”, ka thënë këngëtarja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pink pëlqen adrenalinën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ..::| Entertaiment|::.. :: VIP-
Kërce tek: