ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Angelina Jolie

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BlendiI

BlendiI

Numri i postimeve : 55
Join date : 13/04/2009

MesazhTitulli: Angelina Jolie   Sat Apr 18, 2009 8:58 am
Disa orë pasi u raportua se Angelina Jolie dhe Brad Pitt ishin ndarë, revista Star bën të ditur se aktorja është shtatzënë.
“Po, Angie është shtatzënë. Ata janë përpjekur të kenë një foshnjë tjetër për disa muaj, por ka qenë një tronditje e madhe kur ajo kuptoi. Brad dhe Angie janë zënë shumë së fundi, dhe kjo nuk dukej e mundshme”, ka thënë burimi.

“Angelina është e tronditur. Ajo ka thënë se e dinte se ishte shtatzënë para se testi të konfirmohet. Shtatzënia ka ardhur në kohën e duhur, pasi gjërat po shkonin keq mes tyre”.

Ndoshta pikërisht shtatzënia e Joliet ka qenë shkak i prishjes së çiftit më të famshëm të Hollywood-it, që disa media tjera amerikane raportuan më herët.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Angelina Jolie
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ..::| Entertaiment|::.. :: VIP-
Kërce tek: