ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Zajmina Vasjari-Nje me Pak nje me shum

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BlendiI

avatar

Numri i postimeve : 55
Join date : 13/04/2009

MesazhTitulli: Zajmina Vasjari-Nje me Pak nje me shum   Fri Apr 17, 2009 8:15 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Zajmina Vasjari-Nje me Pak nje me shum
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Anë të mira dhe më shumë pasoja negative
» Besi Bekteshi: Falja nuk është kulturë e demokracisë shqiptare, por standard që nuk do ta plotësojmë edhe për shumë vite
» Kush Tradhëton më shumë Femra apo Mashkulli ?
» FJALIMI i Azem Hajdarit në vitin 1992: Unë di shumë, ndaj duhet të zhdukem. Jam viktimë e kësaj diktature të re
» Drita Fejza:DITA MË ËSHTË PAK NATA SHUM E GJATË...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ..::| Entertaiment|::.. :: Albanian Music-
Kërce tek: