ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ribery: Kam shumë plane me Bayernin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
zero-hack

avatar

Numri i postimeve : 67
Join date : 12/04/2009

MesazhTitulli: Ribery: Kam shumë plane me Bayernin   Thu Apr 16, 2009 6:52 pm
esfushori francez në radhët e Bayern Munichut, Frank Ribery, thotë se ai ka shumë plane me klubin gjerman, duke dhënë kështu sinjale se nuk do të largohet nga Allianz Arena në fund të sezonit.

Ribery shpesh është përmendur me një largim nga kampioni i Bundesligës, me një varg top ekipesh evropiane të interesuara për shërbimet e tij.

“Absolutisht jo. Me Bayernin kam plane të mëdha. Do të vazhdoj të përmirësohem. Ende kemi shumë plane”, është përgjigjur Ribery në pyetjen nëse ndjen se luan në ekipin e gabuar.

Por i pyetur nëse do të dëshironte të luajë për Barcelonën, francezi nuk ka mundur të mohojë. “Sigurisht. Cili lojtar nuk dëshiron të luajë në Barcelona?”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ribery: Kam shumë plane me Bayernin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Anë të mira dhe më shumë pasoja negative
» Besi Bekteshi: Falja nuk është kulturë e demokracisë shqiptare, por standard që nuk do ta plotësojmë edhe për shumë vite
» Kush Tradhëton më shumë Femra apo Mashkulli ?
» FJALIMI i Azem Hajdarit në vitin 1992: Unë di shumë, ndaj duhet të zhdukem. Jam viktimë e kësaj diktature të re
» Drita Fejza:DITA MË ËSHTË PAK NATA SHUM E GJATË...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ..::| Entertaiment|::.. :: Sport-
Kërce tek: