ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Walcott: Unitedi duhet t’i frikësohet Arsenalit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
zero-hack

avatar

Numri i postimeve : 67
Join date : 12/04/2009

MesazhTitulli: Walcott: Unitedi duhet t’i frikësohet Arsenalit   Thu Apr 16, 2009 6:51 pm

Theo Walcott thotë se kampionët e Manchetser United duhet të jenë të shqetësuar për përballjen me Arsenalin në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve, pasi që Topçinjtë janë përplot vetëbesim.

“Vetëbesimi ekziston te të gjithë lojtarët. Ndjejmë se të gjitha skuadrat na kanë frikën porsa shkelim në fushë. Është kënaqësi të luash kur gjërat ndodhin kështu”.

“Po luajmë futboll të bukur dhe po shënojmë gola nga të gjitha pozitat. Po mbrohemi po ashtu mirë. Edhe pse kemi lojtarë të lënduar ne po mbahemi shumë mirë”.

“Do të jetë vështirë kundër Unitedit, mirëpo ne luajmë kundër tyre shpesh në Ligën Premier dhe kemi qenë të suksesshëm në përballje me ta”.

“Ata janë skuadra më e mirë në botë, mirëpo kur ne t’ia fillojmë groposjes, edhe ata do të bien poshtë. Nëse luajmë me stilin tonë të lojës, mund ta mposhtim secilën skuadër në botë”, ka thënë Walcott për “The Times”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Walcott: Unitedi duhet t’i frikësohet Arsenalit
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» SI TE HUMBNI PESHEN E TEPERT
» Dritan Dajti, studenti që u kthye në frikën e policisë
» Kush i tha Zahir Pajazitit ta vranë Dr. Rugoven?-Flet Hasan Zeneli, bashkëluftëtar i Zahir Pajazitit: Duhet të zbardhet vrasja e Zahirit
» Kastriot Myftaraj: Një ditë, Perëndimi do t’ u thotë shqiptarëve se duhet të luftojnë fundamentalizmin islamik
» Femra, ja këshillat sekrete që duhet t’i dini?!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ..::| Entertaiment|::.. :: Sport-
Kërce tek: