ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Love Hewitt dëshiron meshkujt shakaxhi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
zero-hack

avatar

Numri i postimeve : 67
Join date : 12/04/2009

MesazhTitulli: Love Hewitt dëshiron meshkujt shakaxhi   Thu Apr 16, 2009 6:48 pm
Aktorja Jennifer Love Hewitt ka zbuluar dy gjërat që ajo kërkon tek një mashkull dhe, si femër që është, besnikëria ka vend primar krahas humorit.

“Dy gjërat që më së shumti i shoh tek një meshkuj janë të qenit besnik dhe zbavitës. Humori nuk vyshket kurrë”, ka thënë Jennifer Love Hewitt në një intervistë për revistëm Maxim.

“Nëse jeni një person argëtues, gjithmonë do të jeni argëtues. Nuk mund të zgjoheni një ditë dhe të thoni, ‘Unë nuk jam më shakaxhi’,”, ka shtuar aktorja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Love Hewitt dëshiron meshkujt shakaxhi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Marifetet që përdorin femrat pë të manipuluar meshkujt dhe shenjat e dashurisë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ..::| Entertaiment|::.. :: VIP-
Kërce tek: