ForumPortaliKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Eminem falënderon TI dhe Lil Wayne për ruajtjen e hip-hopit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
zero-hack

zero-hack

Numri i postimeve : 67
Join date : 12/04/2009

Eminem falënderon TI dhe Lil Wayne për ruajtjen e hip-hopit Empty
MesazhTitulli: Eminem falënderon TI dhe Lil Wayne për ruajtjen e hip-hopit   Eminem falënderon TI dhe Lil Wayne për ruajtjen e hip-hopit Icon_minitimeThu Apr 16, 2009 6:46 pm

Eminem falënderon TI dhe Lil Wayne për ruajtjen e hip-hopit F.0415143805219_m


Ylli i muzikës rep, Eminem, i ka lavdëruar TI dhe Lil Wayne për restaurimin e hip-hopit dhe ruajtjen e bazës substanciale së këtij zhanri muzikor.

Në një intervistë për revistën “XXL”, Eminem ka deklaruar se pavarësisht pauzës që ka bërë nga muzika ai ka qëndruar në kontakt me hip-hopin, por mendon se në mungesë të tij ky zhanër “ka shkuar teposhtë”.

“Në tre vitet që kaluan dukej se të gjithë mundoheshin të bëjnë muzikë duke mos i kushtuar rëndësi bazës së hip-hopit. Por me albumin e ri të TI dhe me albumin e Lil Wayne, gjërat po përmirësohen”, ka shpjeguar reperi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Eminem falënderon TI dhe Lil Wayne për ruajtjen e hip-hopit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ..::| Entertaiment|::.. :: VIP-
Kërce tek: